top of page

Witam serdecznie

Clleo

Instytut Zdrowia i Urody

 

jest zwieńczeniem mojej dotychczasowej pracy zawodowej. Stworzony z myślą o klientach ceniących wysoką jakość świadczonych usług, profesjonalizm, nowoczesność oraz przyjazną atmosferę. Każdy dzień  to misja, którą zapoczątkowałam już ponad dekadę temu, kiedy to z czystej pasji i zamiłowania do kosmetologii w 2005 roku otworzyłam swój pierwszy salon.

Od tego czasu moim celem niezmiennie jest świadczenie kompletnych, profesjonalnych usług dla coraz bardziej wymagających klientów.

 

Moim priorytetem jest Państwa komfort oraz zadowolenie z uzyskania jak najlepszych efektów wykonywanych zabiegów. W tym celu zatrudniam personel o wysokich kompetencjach, z pasją do swojego zawodu. Każdy specjalizuje się w swojej dziedzinie, a razem tworzymy zespół, który stara się sprostać wszystkim Państwa oczekiwaniom.

 

Dokładam wszelkich starań, aby w ofercie znalazły się wyłącznie innowacyjne, skuteczne i bezpieczne rozwiązania z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej oraz  wyselekcjonowane preparaty renomowanych firm do użytku profesjonalnego i pielęgnacji po zabiegu.

 

Dbając o Państwa bezpieczeństwo oraz zdrowie, podczas zabiegów używane są materiały jednorazowego użytku, natomiast narzędzia poddawane są sterylizacji w autoklawie medycznym.

 

Serdecznie zapraszam
mgr Aneta Polewczak

bottom of page