plasma filler - naturalny wypełniacz

Autologiczny Plasma Filler to nowość i absolutny hit wśród zabiegów estetycznych, o klinicznie potwierdzonej skuteczności.

Są to innowacyjne wypełniacze pozyskiwane z frakcji osocza z krwi osoby poddawanej procedurze. Zabieg jest zupełnie bezpieczny i bezpowikłaniowy, a dodatkowo w 100% biozgodny z organizmem. Oprócz działania wypełniającego, zawarte w wypełniaczu czynniki wzrostu pochodzące z osocza, intensywnie regenerują skórę, stymulują syntezę kolagenu i elastyny i powodują widoczne odmłodzenie skóry.

Zabieg pozwala na naturalne i autologiczne wygładzenie skóry, bez zmian kształtu i rysów twarzy oraz efektu sztuczności. Jego dwukierunkowe, hybrydowe działanie pozwala na osiągnięcie bardzo szybkich efektów odmładzających, mogących utrzymywać się nawet do 6-12 miesięcy. Plasma filler w przeciwieństwie do klasycznych wypełniaczy, nie powoduje obrzęków i pozbawione jest ryzyka odrzutu.

 

Autologiczne wypełniacze można stosować we wszystkie obszary, gdzie implantowane są wypełniacze:

 

-okolice oczu ( dolina łez, kurze łapki )
-czoło,
-policzki,
-bruzdy nosowo-wargowe,
-linie marionetki,
-szyja,

-dłonie.

Dzięki wypełniaczowi autologicznemu uzyskujemy szybkie efekty odmłodzenia i regeneracji. Efekty zabiegu utrzymują się od 6 do 12 miesięcy.

Zestaw zabiegowy daje nam możliwość wykonania wielu obszarów podczas jednej procedury - z pobranej krwi otrzymujemy nawet 7 -10 ml biowypełniacza.

Obecnie wypełniacze autologiczne cieszą się olbrzymią popularnością, nie tylko ze względu na wysoką efektywność, ale przede wszystkim dlatego, że nie wykazują potencjału alergizującego oraz powikłań a co za tym idzie są całkowicie bezpieczne.