INFORMACJA DLA KLIENTÓW

CLLEO INSTYTUT ZDROWIA I URODY

 

Drodzy Klienci naszego salonu, ponieważ bardzo zależy nam na Waszym i naszym bezpieczeństwie – wprowadziliśmy zasady i procedury, które będą obowiązywały aż do odwołania.

1. Umawianie wizyt –wizyty umawiamy telefonicznie. Dzień przed umówioną wizytą dostaniecie Państwo sms z przypomnieniem terminu, a w nim odnośnik do strony internetowej, na której są podane zasady działania gabinetu oraz ankieta. Prosimy o zapoznanie się z jej treścią. To bardzo ważne, żebyście udzielili prawdziwych odpowiedzi. Ankietę będą Państwo zobowiązani do podpisania przed rozpoczęciem wizyty w salonie. Jeżeli cokolwiek budzi Państwa wątpliwości odnośnie stanu zdrowia, prosimy o odwołanie umówionej wizyty.

 

2. Prosimy, aby na wizyty przychodzić punktualnie. Nie wcześniej niż 5 minut przed umówioną godziną. Na wizytę przychodzimy bez osób towarzyszących.

 

3. Prosimy w miarę możliwości, o zaopatrzenie się w maseczki oraz rękawiczki jednorazowe.

 

4. Nie przyjmujemy klientów poza umówionymi wizytami.

 

5. Każdy klient przed wizytą poproszony będzie o zgodę na zmierzenie temperatury oraz o zaktualizowanie i podpisanie wcześniej przeprowadzonej ankiety oceny ryzyka.

 

6. Rzeczy osobiste – odzież, torebka, telefon komórkowy – klient wkłada do foliowego worka i umieszcza przy stanowisku, na którym jest obsługiwany. Poczekalnia dla klientów nie będzie udostępniona do odwołania.

 

7. W salonie nie serwujemy kawy i herbaty. Prosimy klientów o własne napoje.

 

8. Preferujemy płatności bezgotówkowe.

 

Wiemy jak bardzo zależy Wam na tym, aby skorzystać z usługi szybko i sprawnie. Nam zależy, aby praca przebiegała również bezpiecznie.

 

Dbajmy o siebie wzajemnie i przestrzegajmy zasad.

 

DZIĘKUJEMY!

ANKIETA DLA KLIENTA

DO WYPEŁNIENIA

PRZED WIZYTĄ